Apie mus

Kompanija organizuoja reguliarius pažintinius seminarus bei WORKSHOP‘us su mūsų siūlomais produktais, bei išduoda gautų žinių atitikimų sertifikatus. Moderni ir šiuolaikiška aukštųjų technologijų „ENTITY Beauty“, „FAMOUS NAMES LLC“ ir „RUCK“ produkcija nepaliks abejingais nagų serviso srityje dirbančius profesionalus, o mūsų Komanda dės visas pastangas, siekiant ilgalaikio bei tarpusavyje naudingo bendradarbiavimo!Būdama oficiali kompanijų „ENTITY Beauty“, „FAMOUS NAMES LLC“ ir „RUCK“ atstovė Lietuvoje, mūsų įmonė siūlo Jums visą šių žymių ženklų aukščiausios klasės produkcijų spektrą!

Tiekiant produkciją tiesiogiai iš gamintojų, mes perkame tik originalius produktus optimaliomis kainomis, ir tai leidžia pasiūlyti savo partneriams naudingiausias bendradarbiavimo sąlygas!

Kompanija organizuoja reguliarius pažintinius seminarus ir mokymus su mūsų siūlomais produktais, bei išduoda gautų žinių atitikimų sertifikatus.

Moderni ir šiuolaikiška aukštųjų technologijų „ENTITY Beauty“, „FAMOUS NAMES LLC“ ir „RUCK“ produkcija nepaliks abejingais nagų serviso srityje dirbančius profesionalus, o mūsų Komanda dės visas pastangas, siekiant ilgalaikio bei tarpusavyje naudingo bendradarbiavimo!