ENTITY BEAUTY

Entity Beauty – ryškus naujausių technologijų atstovas. Sukurtas pakelti nagų apdailos industriją į aukštesnį lygį.

Unikalios produkcijos savybės patvirtintos ilgametėje praktikoje – Entity medžiagas nuo 2004  metų naudoja daugiau kaip 400 profesionalių dėstytojų bei dešimtys tūkstančių meistrų. Produkcija platinama daugiau kaip 50 pasaulio šalių, gaminama JAV, centrinė kompanijos būstinė yra Čikagoje (Ilinojaus valstijoje).

Unikalią produkciją sukūrė įžymūs pasaulio čempionai: Tom Holkomb ir Tom Bačik. From Profi - To Profi!

Būtent šie produktai pilnai patenkina meistro, dirbančio su medžiagomis bei kliento, norinčio džiaugtis idealiai sutvarkytais nagais, poreikius. 

Gausi linijų įvairovė leis profesionaliam meistrui, grožio salonui arba mokymo studijai suteikti savo klientui pilną paslaugų spektrą. 

Jūs galite papildyti jau tūrimą paletę trifaziais geliniais lakais (spalvų paletėje yra daugiau kaip 150 spalvų, ir ji nuolat yra papildoma), sumodeliuoti nagą geline arba akriline sistema, atlikti SPA procedūras, naudojant profesionaliais rankų, kojų bei kūno priežiūros produktais. Jūsų paslaugoms siūloma gausybė papildomų priemonių: dildės, aliejai, gruntai, monomerai, LED lempos ir kt. 

Pilnas produktų sąrašas yra pateiktas mūsų kompanijos oficialiame tinklalapyje, visas prekes galima užsakyti Lietuvoje. Siūlome Jums įsigyti Entity medžiagas UAB „Profmedcentr“, kuris yra oficialus atstovas  Lietuvoje ir Jus patys galėsite įsitikinti, jog unikalūs šios kompanijos sukurti  produktai skirti kaip tik Jums.