GEL II

Gel II® Manicure – originalus gelinis lakas, nereikalaujantis papildomo bazinio sluoksnio. Kuriant Gel II® buvo siekiama vieno tikslo – jo sudėtyje neturi būti jokių tirpiklių ir kenksmingų komponentų. Gelis skirtas tiems, kas skundžiasi padidėjusiu jautrumu geliams ir nagų lakams, naudojamiems kartu su baziniais sluoksniais, sukibimą gerinančiomis priemonėmis bei gruntais – priemonėmis, galinčiomis sukelti neigiamą poveikį.

Gel II® Soak Off Gel polish, spindesio suteikiantis spalvotas nagų lakas, lengvai ir greitai padengiamas plonu sluoksniu, išliekantis ilgiau nei bet kuris kitas gelis.

Galite pamiršti bazinius sluoksnius, sukibimą gerinančias priemones bei gruntus. Gel II® pristato analogų rinkoje neturinčią greito poveikio dviejų žingsnių profesionalią nagų priežiūros sistemą.

Priemonės sudėtyje nėra tirpilkių, o formulės sudedamoji dalis kalcis stiprina nagus ir skatina nagų augimą, nagai tampa stipresni, lankstesni ir tvirtesni. Lanksti Gel II® tekstūra geriau sukimba su nago paviršiumi ir ilgiau išlieka, apsaugo nagus nuo skilinėjimo. 

Inovatyvios formulės dėka taupomas laikas ir pinigai, sutrumpėja priemonės kietėjimo laikas, pailgėja galiojimo laikas, atsiranda konkurentus pranokstantis kokybiškas profesionalios nagų priežiūros produktas.