BUSCH Antgaliai

2015 metais bendrovei „BUSCH“ (BUSCH & CO) sukako 110 metų. Ernstas ir Otto Buschai įkūrė įmonę  XX amžiaus pradžioje Diuseldorfe. Tuomet į bendrovės interesus buvo įtraukta visa, kas susiję su gręžimu ir plieno apdirbimu. 1920-1930 metais vystantis odontologijai, įmonėje „Busch“ atsirado nauja kryptis - antgaliai odontologų įrenginiams. Antra šeimos karta Erikas ir Ernstas Buschai vysto šią kryptį ir pasiekia  bendrovės, pažengusios medicininių instrumentų srityje, pripažinimą rinkoje. Tuo pat metu bendrovė pirma pradeda tiekti į rinką silicio antgalius. 60-ieji metai Vokietijoje pažymėti aparatinio pėdos apdirbimo metodų atsiradimu ir podologijos vystymusi,reikalaujančiu ypatingai tikslių manipuliacijų ir instrumentų. Trečia šeimos karta Volfgangas ir Gertas Buschai pradeda šios krypties vystymą. 1985 metais bendrovės darbo rezultatai pasipildo deimantiniais antgaliais. 100-metis  „Busch“ ir  50-metis darbo  pėdos aparatinio apdorojimo srityje rezultatas, idealiai tikslių ir patikimų priemonių, daugiau nei 300 antgalių bei frezų asortimentas, yra firmos įvaizdis.

Visybė, apie ką pedikiūro meistrai nesusimąsto, pasirinkdami antgalius savo aparatams(plieno ir silicio oksido atsparumas, rūdys, dezinfekuojant ,sterilizuojant antgalius, dirbant aparatais su purkštuvais, įvairių abrazyvų efektyvumas) yra puiki ir ilgametė bendrovės  darbo  bei tyrimų pasekmė. Pedikiūro meistrui ar podologui belieka tik pasirinkti iš plataus asortimento savo darbui tinkamus, patogius variantus. Šio pasirinkimo kokybė jau garantuota "Busch"!

Kompanija „Busch“ nuo 1967 metų aktyviai bendradarbiauja su HELLMUT RUCK įmone. 50 metų bendradarbiavimas jau seniai virto nuolatine partneryste tarp dviejų rinkos lyderių ir padarė neįkainojamą indėlį į pedikiūro įrangos technologijų plėtrą.